Interprètes
Marie Rottrová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concert)
Helena Vondráčková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Sortilège des trois lutins (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Lucie Vondráčková
Tchécoslovaquie
Václav Hudeček
Tchécoslovaquie
Bolek Polívka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Terrier Intime (1999)
The Elementary School (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bára Basiková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Obraz Doriana Graye (2010) (pièce de théâtre filmée)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Pražákům, těm je hej (1990)
Radoslav Brzobohatý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Lucerna (1967) (téléfilm)
Chronique Morave (1968)
Dan Bárta
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jesus Christ Superstar (2005) (pièce de théâtre filmée)
Kytice (2000)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Jiří Bartoška
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Bratři Karamazovi (1981) (pièce de théâtre filmée)
Hřbitov pro cizince (1991) (téléfilm)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Oldřich Kaiser
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
U Tlučhořů (2010) (pièce de théâtre filmée)
Rozčarovaní (1982) (téléfilm)
Přišel na večeři (1981) (pièce de théâtre filmée)
Jiří Lábus
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
U Tlučhořů (2010) (pièce de théâtre filmée)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jaroslava Hanušová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Requiem pro panenku (1991)
Oběti (1999) (série)
Výlet (2002)
Petr Janda
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (compilation vidéo)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
Jiří Krampol
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jiří Wimmer
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Chobotnice z II. patra (1986)
Eva Pilarová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Zuzana je zase sama doma (1961) (téléfilm)
Miloš Kopecký
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Byl jednou jeden král... (1954)
Vladimír Menšík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Jaromír Hanzlík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Jozef Kroner
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Miroir aux alouettes (1965)
Sváko Ragan (1976) (téléfilm)
Rysavá jalovica (1970) (téléfilm)