Musique:
Alexej CharvátInterprètes:
Halina Pawlowská (modérateur), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marian Labuda, Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (plus)Interprètes
Simona Krainová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Kamil Střihavka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Obraz Doriana Graye (2010) (pièce de théâtre filmée)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
Jana Švandová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (téléfilm)
Vracenky (1990)
Dara Rolins
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jesus Christ Superstar (2005) (pièce de théâtre filmée)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concert)
Falešný princ (1984)
Helena Štáchová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
To nejlepší z večerníčků (2004) (compilation vidéo)
Dějiny kontra Spejbl (1984) (pièce de théâtre filmée)
Hurvínek a zrcadlo (2004) (pièce de théâtre filmée)
Vlasta Žehrová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Jiří Langmajer
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Král Lear (2003) (pièce de théâtre filmée)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (téléfilm)
Kateřina Lojdová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chobotnice z II. patra (1986)
Veselé Vánoce přejí chobotnice (1986)
Slunce, seno a pár facek (1989)
Zdena Studenková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Divadelná komédia (1994) (pièce de théâtre filmée)
LENI (2015) (pièce de théâtre filmée)
S tebou mě baví svět (1982)
Josef Vinklář
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (pièce de théâtre filmée)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Milena Steinmasslová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Comment noyer le Docteur Mracek ou la fin des ondins en Bohême (1974)
Eva Svobodová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Báječní muži s klikou (1978)
Ljuba Krbová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Tři spory (1981) (série)
Michal Pavlata
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Operace Silver A (2007) (téléfilm)
Deskový statek (2008) (pièce de théâtre filmée)
Vracenky (1990)
Monika Absolonová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dracula (1996) (pièce de théâtre filmée)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Malý princ (2018) (pièce de théâtre filmée)
Tereza Duchková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Genij vlasti (1998) (téléfilm)
Arrowsmith (1997) (série)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (téléfilm)
Markéta Hrubešová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Assis sur ma branche, je suis bien (1989)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Lady Macbeth Mcenského újezdu (1992)
Petr Malásek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Snowboarďáci (2004)
Koncert pro Moravu (2021) (concert)
Vladimír Marek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Musíme si pomáhat (2000)
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Tatiana Dyková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Teremin (2010) (pièce de théâtre filmée)
Les Solitaires (2000)
Operace Silver A (2007) (téléfilm)