Réalisation:
Jiřina Pokorná-MakoszováScénario:
Vít ŠpaňhelMusique:
Jaromír KlempířActeurs·trices:
Laďka Kozderková, Naďa Konvalinková, Jaroslava Kretschmerová, Václav Sloup, Miroslav Zounar, Miroslav Masopust, Luba Skořepová, Bedřich Prokoš, Martin Šotola, Jakub Šolín (plus)Acteurs·trices
Laďka Kozderková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Naďa Konvalinková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Jaroslava Kretschmerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Anča a Pepík (2017) (série)
Gagman (1987) (série)
Tři spory (1981) (série)
Václav Sloup
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Záhada hlavolamu (1969) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Arabella (1980) (série)
Miroslav Zounar
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tři spory (1981) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Miroslav Masopust
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Zlá krev (1986) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Luba Skořepová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Bedřich Prokoš
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Martin Šotola
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zlá krev (1986) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Jakub Šolín
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (série)
Pihulka a Kaňka (1984) (série)
Tereza Pokorná-Herzová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Gagman (1987) (série)
Povídky malostranské (1984) (série)
Wolfgang A. Mozart (1991) (série)
Vlastimil Bedrna
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabella (1980) (série)
Gagman (1987) (série)
Jiří Pleskot
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Vladimír Hrubý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Záhada hlavolamu (1969) (série)
Arabella (1980) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Vladimír Brabec
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jana Paulová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Cirkus Humberto (1988) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Pavlína Filipovská
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Viktor Preiss
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ondřej Havelka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Saturnin (1994) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Lubomír Lipský st.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)