Acteurs·trices:
Oleg Chernov, Darya Yugrens, Ivan Parshin, Mikhail Karpenko, Aleksey Osipov, Виктор Смирнов, Anatoliy Rudakov, Sergey Baryshev (plus)Épisodes(16)
-
Varjag (S03E01)
-
Opasnyje igruški (S03E02)
-
Ispytanije na pročnosť (S03E03)
-
Chabar (S03E04)
-
Opora (S03E05)
-
Operacija "Danajec" (S03E06)
-
Černyj jaščik (S03E07)
-
Gazovyj sindrom (S03E08)
-
Vtoroje dychanije (S03E09)
-
Osinoje gnězdo (S03E10)
-
Ložnyj SOS (S03E11)
-
Svoi (S03E12)
-
Kvota na ikru (S03E13)
-
Mirskije chlopoty (S03E14)
-
Zanimatelnaja geologija (S03E15)
-
Černyj dajver (S03E16)
Acteurs·trices
Oleg Chernov
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Darya Yugrens
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Šerlok Cholms (2013) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Ivan Parshin
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mikhail Karpenko
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Aleksey Osipov
Union soviétique
Meilleures séries :
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Kremeň (2012) (série)
Bednaja Nasťa (2003) (série)
Виктор Смирнов
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Likvidacija (2007) (série)
Anatoliy Rudakov
Union soviétique
Meilleures séries :
Master i Margarita (2005) (série)
V poiskach kapitana Granta (1985) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Baryshev
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Mikhail Tryasorukov
Meilleures séries :
Specnaz (2002) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Fedor Prozhoga
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Олег Попов
Meilleures séries :
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Игорь Драка
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Kuznetsov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Tatyana Grigoryeva
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Losev
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Константин Демидов
Union soviétique
Андрес Пуустусмаа
Union soviétique
Nataliya Fisson
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Viktor Perevalov
Union soviétique
Olga Onishchenko
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)