Réalisation:
Antonín DvořákScénario:
Antonín DvořákPhotographie:
Vladimír OpletalMusique:
Jiří ŠustActeurs·trices:
Petr Svoboda, Regina Rázlová, Eliška Balzerová, Ladislav Pešek, Blanka Waleská, Milan Riehs, Ota Sklenčka, Josef Vinklář, Pavel Taussig, Věra Bublíková, Jorga Kotrbová, Petr Štěpánek (plus)Acteurs·trices
Petr Svoboda
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Princ a Večernice (1978)
Studentská balada (1986) (téléfilm)
Trhák (1980)
Regina Rázlová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kolya (1996)
Eliška Balzerová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Můj báječný rozvod (2008) (pièce de théâtre filmée)
Vrchní, prchni! (1980)
Blboun (2001) (pièce de théâtre filmée)
Ladislav Pešek
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Lišák Pseudolus (1960) (téléfilm)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (téléfilm)
Blanka Waleská
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Un marteau pour les sorcières (1969)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (téléfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Milan Riehs
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (série)
Ota Sklenčka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Vajíčko (1968) (téléfilm)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Josef Vinklář
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (pièce de théâtre filmée)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Pavel Taussig
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kolya (1996)
Vracenky (1990)
Egyptologové (1974) (téléfilm)
Věra Bublíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (téléfilm)
Jorga Kotrbová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
La Planète sauvage (1973)
Racek (1996) (pièce de théâtre filmée)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Petr Štěpánek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hamlet (1986) (pièce de théâtre filmée)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Noc pastýřů (1993) (téléfilm)
Václav Mareš
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Zlatí úhoři (1979) (téléfilm)
Le Château des Carpathes (1981)
Karel Augusta
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Chronique Morave (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jiří Adamíra
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (pièce de théâtre filmée)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (téléfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Vilém Besser
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kukačka v temném lese (1984)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Tajemství Ocelového města (1978)
Alfred Strejček
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
La Planète sauvage (1973)
Veselé windsorské paničky (1974) (pièce de théâtre filmée)
L'Illusionniste (2006)
Marcel Vašinka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Četnické humoresky (2001) (série)
Lakomec (1978) (téléfilm)
Jaroslav Cmíral
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Bellevue (1969) (téléfilm)
Konec velké epochy (1965) (téléfilm)
Karel Urbánek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Věc Makropulos (1970) (pièce de théâtre filmée)
Egyptologové (1974) (téléfilm)
Muži jdou v tmě (1975) (téléfilm)