Réalisation:
Jindřich PolákPhotographie:
Emil SirotekMusique:
Angelo MichajlovActeurs·trices:
Pavel Zedníček, Dagmar Havlová, Milan Šimáček, Žaneta Fuchsová, Jaroslav Moučka, Jiří Kodet, Nina Divíšková, Vlastimila Vlková, Vlastimil Bedrna (plus)Épisodes(4)
-
Projekt IV. (E01)
-
Blesky nad Čertovkou (E02)
-
Všechno napůl! (E03)
-
Veselé Vánoce přejí Zelená a Modrý (E04)
Acteurs·trices
Jiří Havel
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Miloslav Štibich
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Lena Birková
Union soviétique
Meilleures séries :
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Tři králové (1998) (série)
Daniela Bartáková
Roumanie
Meilleures séries :
Dlouhá míle (1989) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Sanitka (1984) (série)
Rudolf Horák
Meilleures séries :
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Jan Kadlec
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Josef Burda
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
F. L. Věk (1970) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Jiří Žák
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Markéta Muchová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Valerie Chmelová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Dispečer (1971) (série)
Jaroslav Tomsa
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Karel Engel
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Záhada hlavolamu (1969) (série)
Arabella (1980) (série)
Ladislav Lahoda
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Arnošt Proschek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kamarádi (1969) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Jana Páleníčková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Létající Čestmír (1983) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Princezna ze mlejna (1994) (série)
Jiří Lír
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Arabella (1980) (série)
Václav Štekl
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Fantom operety (1970) (série)
Daniel Šedivák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Třetí patro (1985) (série)
Jaroslav Vozáb
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)
Druhý dech (1988) (série)
Jaromír Kučera
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tisícročná včela (1983) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Chobotnice z II. patra (1986) (série)