Scénario:
Jiří KrampolInterprètes:
Jiří Krampol (modérateur), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (plus)Interprètes
Michaela Dolinová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Zahrada dětí (1982) (téléfilm)
Uzavřený okruh (1989)
Ivan Mládek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Michal Suchánek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (téléfilm)
Krajina s nábytkem (1986)
Richard Genzer
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dracula (1996) (pièce de théâtre filmée)
La Fille sur le balai (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Tereza Duchková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Genij vlasti (1998) (téléfilm)
Arrowsmith (1997) (série)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (téléfilm)
Milan Šteindler
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1998)
Halina Pawlowská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Devadesátky (2022) (série) - guide
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Steve Lichtag
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Náš dědek Josef (1976)
Od zítřka nečaruji (1979)
Holky z porcelánu (1974)
Luděk Sobota
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Václav Upír Krejčí
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Chevalier (2001)
Hun shen shi dan (1998)
Bohumil Klepl
Union soviétique
Meilleurs films :
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (pièce de théâtre filmée)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Josef Fousek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dívka s mušlí (1980)
Švédská zápalka (1982) (téléfilm)
Concert de fin d'été (1979)
Pavel Bobek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Le Cri du papillon (1990)
Antonín Procházka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (pièce de théâtre filmée)
S tvojí dcerou ne (1997) (pièce de théâtre filmée)
Le Sortilège des trois lutins (1980)
Markéta Plánková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ochránce (2021) (série)
Praha stověžatá (2016) (pièce de théâtre filmée)
Bankrotáři (2003) (téléfilm)
Jiří Krytinář
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Trois noisettes pour Cendrillon (1973)
Tři veteráni (1983)
Radim Uzel
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (téléfilm)
Nejlepší trapasy (2013) (série)
Martin Dejdar
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (téléfilm)
45 let Ypsilonky (2011) (pièce de théâtre filmée)
Oldřich Kaiser
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
U Tlučhořů (2010) (pièce de théâtre filmée)
Rozčarovaní (1982) (téléfilm)
Přišel na večeři (1981) (pièce de théâtre filmée)
Lucie Bílá
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dracula (1996) (pièce de théâtre filmée)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (pièce de théâtre filmée)