Réalisation:
Pavlína MoskalykováPhotographie:
Vladimír HolomekMusique:
Daniel ForróActeurs·trices:
Pavel Zedníček, Simona Stašová, Petra Kolevská, Jakub Marek, Klára Šumanová, Ladislav Potměšil, Petr Kostka, Carmen Mayerová, Dobroslav Čech, Alena Kreuzmannová, Lucie Zedníčková (plus)Acteurs·trices
Pavel Zedníček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (pièce de théâtre filmée)
Tichá bolest (1990)
Simona Stašová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Terrier Intime (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Musíme si pomáhat (2000)
Petra Kolevská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Zánik samoty Berhof (1983)
Perinbaba (1985)
Portrét Doriana Graya (1987) (téléfilm)
Jakub Marek
Meilleurs films :
Strašidlo cantervillské (1989) (téléfilm)
Uloupené dětství (1986) (téléfilm)
Pojď, dáme sbohem žízni (1987) (téléfilm)
Klára Šumanová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Někdo schází u stolu (1989) (téléfilm)
Róza, strážné strašidlo (1994) (téléfilm)
Ladislav Potměšil
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Brouk v hlavě (2002) (téléfilm)
Petr Kostka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hamlet (1986) (pièce de théâtre filmée)
Naši furianti (1983) (pièce de théâtre filmée)
Monsieur principe supérieur (1960)
Carmen Mayerová
Empire allemand
Meilleurs films :
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Krvavá svatba (1987) (pièce de théâtre filmée)
Smutek sluší Elektře (1991) (pièce de théâtre filmée)
Dobroslav Čech
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949)
Zlé pondělí (1960)
Dny zrady II. (1973)
Alena Kreuzmannová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Les Aventures fantastiques (1958)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Lucie Zedníčková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dokonalá svatba (2010) (pièce de théâtre filmée)
Saturnin (1994)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Dana Bartůňková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Smích se lepí na paty (1986)
Setkání v červenci (1978)
Oldřich Vlach
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Periferie (2017) (pièce de théâtre filmée)
The Elementary School (1991)
Mon cher petit Village (1985)
Vlastimil Zavřel
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (pièce de théâtre filmée)
Soudné sestry (2007) (pièce de théâtre filmée)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Hana Čížková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (téléfilm)
Černí baroni (1992)
Ivana Chýlková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Maska a tvář (2005) (pièce de théâtre filmée)
BrainStorm (2008) (téléfilm)
Monika Pošívalová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Vracenky (1990)
Bude řeč o penězích (1988) (téléfilm)
Uloupené dětství (1986) (téléfilm)
Jaromír Vogel
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako listy jednoho stromu (1979) (téléfilm)
Píseň o lítosti (1998) (téléfilm)