Musique:
Petr MalásekActeurs·trices:
Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová (plus)Acteurs·trices
Čestmír Řanda ml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Nina Divíšková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Dlouhá míle (1989) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Monika Foris Kvasničková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Carnival Row (2019) (série)
Oběti (1999) (série)
Daniela Kolářová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Taková normální rodinka (1971) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jakub Prachař
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
sKORO NA mizině (2020) (série)
Vyšehrad (2016) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Anh Thu Nguyen Thi
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Josef a Ly (2004) (série)
Ulice (2005) (série)
Šárka Ullrichová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Černí andělé (2001) (série)
Nadměrné maličkosti (2004) (série)
Strážce duší (2005) (série)
Pavel Rímský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Tomáš Matonoha
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kancelář Blaník (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Libuše Švormová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Kukačky (2021) (série)
Michal Jagelka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Michal Suchánek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
sKORO NA mizině (2020) (série)
Lajna (2017) (série)
Richard Genzer
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Polda (2016) (série)
Pouť (2018) (série)
Svatopluk Matyáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ctná paní Lucie (1972) (série)
Der Ochsenkrieg (1987) (série)
Petra Lustigová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Největší z Pierotů (1990) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Maroš Kramár
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Život bez konca (1982) (série)
Kryštof Rímský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Rapl (2016) (série)
Labyrint (2015) (série)
Lucie Pernetová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Osada (2021) (série)
Guru (2022) (série)
Aleksandr Minaev
Union soviétique
Meilleures séries :
Specialisté (2017) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Václav Knop
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)