Acteurs·trices
Veronika Jeníková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dana Batulková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Záhadná paní Savageová (1997) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
Trampoty pana Humbla (1997) (téléfilm)
Zdeněk Žák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Merlin aneb Pustá zem (1988) (pièce de théâtre filmée)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (téléfilm)
Ljuba Krbová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Tři spory (1981) (série)
Věra Bublíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (téléfilm)
Karel Koloušek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Utopím si ho sám (1989) (téléfilm)
Veselé windsorské paničky (1974) (pièce de théâtre filmée)
Alexej Pyško
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sluha dvou pánů (2000) (pièce de théâtre filmée)
Vrchní, prchni! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (téléfilm)
Lída Roubíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Scapinova šibalství (1980) (téléfilm)
Smuteční slavnost (1969)
Antonie Hegerlíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Gazdina roba (1992) (pièce de théâtre filmée)
Dnes naposled (1958)
Antonín Molčík
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Smrt si říká Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (téléfilm)
La Vache (1993)
Jana Andresíková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Světáci (1969)
La Plaisanterie (1968)
Kukačka v temném lese (1984)
Robert Vrchota
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (téléfilm)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Alfred Strejček
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
La Planète sauvage (1973)
Veselé windsorské paničky (1974) (pièce de théâtre filmée)
L'Illusionniste (2006)
Lída Plachá
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Bratranec Pons (1973) (téléfilm)
Městem chodí Mikuláš (1992) (téléfilm)
Jaromír Meduna
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Popel a pálenka (2001) (pièce de théâtre filmée)
Zločin v Polné (2016) (téléfilm)
Jiří Němeček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Rozčarovaní (1982) (téléfilm)
Lokis (1986) (téléfilm)
Waterloo (1967) (téléfilm)
Václav Král
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Nebeští jezdci (1968)
Věra Petáková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Monsieur, vous êtes veuve (1970)
Bellevue (1969) (téléfilm)
Cyrano z Bergeracu (1971) (téléfilm)
Jana Robenková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Libuše Štědrá
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Mon cher petit Village (1985)