Épisodes(18)
-
Kanalersi (S07E01)
-
Wieczór we dwoje (S07E02)
-
Krzyżacy (S07E03)
-
Azor (S07E04)
-
Jajeczko Fabergé (S07E05)
-
Ukryte kamery (S07E06)
-
Kuzguwu Boski Dynamit (S07E07)
-
Odmienne stany świadomości (S07E08)
-
Remont (S07E09)
-
Mister uprzejmości (S07E10)
-
Szefowa z kanałów (S07E11)
-
Copywriterzy (S07E12)
-
Jedyny w swoim rodzaju (S07E13)
-
Miłość jest ślepa (S07E14)
-
List z Nigerii (S07E15)
-
Honor Albatrosa (S07E16)
-
Nowy hymn (S07E17)
-
Bardzo białe Boże Narodzenie (S07E18)
Acteurs·trices
Cezary Żak
Pologne
Meilleures séries :
13 posterunek (1997) (série)
Kontrola (2018) (série)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (série)
Artur Barciś
Pologne
Meilleures séries :
Mistrz i Małgorzata (1988) (série)
Le Décalogue (1989) (série)
Detective Forst (2024) (série)
Agnieszka Pilaszewska
Pologne
Meilleures séries :
Czas honoru (2008) (série)
Odwilż (2022) (série)
Na dobre i na złe (1999) (série)
Dorota Chotecka
Pologne
Meilleures séries :
13 posterunek (1997) (série)
Anna Karenina (2000) (série)
Na dobre i na złe (1999) (série)
Waldemar Obloza
Meilleures séries :
Czas honoru (2008) (série)
Anna Karenina (2000) (série)
Na dobre i na złe (1999) (série)
Krzysztof Dracz
Pologne
Meilleures séries :
Mistrz i Małgorzata (1988) (série)
Rodzinka.pl (2011) (série)
Świat według Kiepskich (1999) (série)
Krystyna Tkacz
Pologne
Meilleures séries :
Alternatywy 4 (1983) (série)
Rodzinka.pl (2011) (série)
Świat według Kiepskich (1999) (série)
Sylwester Maciejewski
Pologne
Meilleures séries :
Alternatywy 4 (1983) (série)
Le Décalogue (1989) (série)
13 posterunek (1997) (série)
Agnieszka Różańska
Pologne
Meilleures séries :
13 posterunek (1997) (série)
Marek Barbasiewicz
Pologne
Meilleures séries :
13 posterunek (1997) (série)
Ślepnąc od świateł (2018) (série)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (série)
Bartlomiej Swiderski
Pologne
Meilleures séries :
Polizeiruf 110 (1971) (série)
Prawo Agaty (2012) (série)
Na dobre i na złe (1999) (série)
Jan Kozaczuk
Pologne
Meilleures séries :
Na dobre i na złe (1999) (série)
M jak miłość (2000) (série)
Plebania (2000) (série)
Borys Jaźnicki
Meilleures séries :
13 posterunek (1997) (série)
Na dobre i na złe (1999) (série)
Marta Lipinska
Union soviétique
Meilleures séries :
M jak miłość (2000) (série)
Jacek Kadłubowski
Meilleures séries :
Plebania (2000) (série)
Wojciech Wysocki
Pologne
Meilleures séries :
Na dobre i na złe (1999) (série)
M jak miłość (2000) (série)
Klan (1997) (série)
Marcin Sosnowski
Pologne
Zbigniew Suszyński
Pologne
Meilleures séries :
Czas honoru (2008) (série)
Ślepnąc od świateł (2018) (série)
Spellbinder (1995) (série)
Anna Sroka
Pologne
Meilleures séries :
Na dobre i na złe (1999) (série)
Aleksandra Bożek
Meilleures séries :
Na dobre i na złe (1999) (série)