Réalisation:
Jitka NěmcováPhotographie:
Juraj ŠajmovičActeurs·trices:
Vlastimil Brodský, Miloš Kopecký, Martin Růžek, Gabriela Vránová, Stella Zázvorková, Jiří Strach, Oldřich Vízner, Ondřej Vetchý, Miroslav Donutil (plus)Épisodes(5)
-
Zázraky u rabína (E01)
-
Kavárna Daubner (E02)
-
Cestou do synagogy (E03)
-
Vlakem na Vídeň (E04)
-
Abychom zdrávi byli (E05)
Acteurs·trices
Ivan Vyskočil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Záhada hlavolamu (1969) (série)
Miloslav Maršálek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Halina Pawlowská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série) - guide
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Tomáš Pavelka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Rapl (2016) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Petr Kostka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Iva Janžurová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Arabella (1980) (série)
Zuzana Bydžovská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Lenka Kořínková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Saša Rašilov nejml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Labyrint (2015) (série)
Napoléon (2002) (série)
Otto Rošetzký
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Rapl (2016) (série)
Petra Martincová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Veronika Musilová
Meilleures séries :
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (série)
Ota Sklenčka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Simona Stašová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Zdeněk Podskalský st.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Josef Somr
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Byli jednou dva písaři (1972) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Naďa Konvalinková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Jana Paulová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Cirkus Humberto (1988) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Pavel Trávníček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Jan Skopeček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)