Třídní schůzka
Réalisation:
Marek NajbrtScénario:
Robert GeislerPhotographie:
Martin ŠtěpánekMusique:
Midi LidiActeurs·trices:
Klára Cibulková, Tomáš Jeřábek, Václav Neužil ml., Kristýna Badinková Nováková, Jana Plodková, Anna Čtvrtníčková, Erika Stárková, Marek Daniel, David Máj, Ondřej Cihlář, Monika Zoubková (plus)Acteurs·trices
Klára Cibulková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kukačky (2021) (série)
Rapl (2016) (série)
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Tomáš Jeřábek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Václav Neužil ml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
sKORO NA mizině (2020) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Kristýna Badinková Nováková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Jana Plodková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Kosmo (2016) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Anna Čtvrtníčková
Tchéquie
Meilleures séries :
Třídní schůzka (2021) (série)
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (série)
Specialisté (2017) (série)
Erika Stárková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
MOST! (2019) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
Marek Daniel
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kancelář Blaník (2014) (série)
Večery Analogonu (2002) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
David Máj
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Face au doute (2022) (série)
Ondřej Cihlář
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Drbu vrbu (2019) (série)
Monika Zoubková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Kamila Valůšková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Četníci z Luhačovic (2017) (série)
Natálie Drabiščáková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Face au doute (2022) (série)
Rapl (2016) (série)
Roman Zach
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Andrej Polák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Génie (2017) (série)
Lukáš Duy Anh Tran
Tchéquie
Meilleures séries :
Kidnapping (2019) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Carnival Row (2019) (série)
Jana Altmannová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Robert Geisler
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kancelář Blaník (2014) (série)
Autobazar Monte Karlo (2015) (série)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (série)