Récompenses
- gagnant
- Nomination
Czech Lion Awards
-
2022 -
Good Old Czechs (2022)
(Best Editing)
Czech Film Critics Awards
-
2022 -
Good Old Czechs (2022)
(Best Audiovisual Achievement)
Monteur
Films | |
---|---|
2022 |
á-B-C-D-é-F-G-H-CH-í-JONESTOWN |
2019 |
Zubatá nekouše! |
2017 |
8 hlav šílenství |
2006 |
Marta |
2004 |
Byt (film étudiant) |
Séries | |
---|---|
2017 |
Život a doba soudce A. K. |
Guru (S02E05) |
|
Plán (S02E02) |
Documentaires | |
---|---|
2022 |
8. den války |
Good Old Czechs |
|
Neviditelné krajiny |
|
2021 |
Očista |
Rekonstrukce okupace |
|
2019 |
Ukradnutý štát |
2018 |
Mimořádná zpráva |
2017 |
Čechoslováci v gulagu (série) |
Boj o moc (E03) |
|
Země zaslíbená (E02) |
|
Represivní aparát (E01) |
|
2016 |
Arzenál (série) |
Jak se chovat (E04) |
|
Ostře sledovaná digitalizace (E01) |
|
2015 |
Jeden rok s Fulbrightem (série) |
Martin Vraný (E09) |
|
Kateřina Váňová (E07) |
|
René Miller (E04) |
|
Jednou nohou v absolutnu (série) |
|
Elementární film (E07) |
|
Vpřed! (E05) |
|
2014 |
Gottland |
Televise bude! (téléfilm) |
|
2012 |
Dva nula |
Třetí světy (téléfilm) |
|
2011 |
Mrtvá trať |
Po dlouhé noci den |
|
proStory (série) |
|
2009 |
České milování (série) |
2008 |
Tradice Bílých Karpat |
Česká RAPublika |
|
2006 |
Srdce nad Hradem (téléfilm) |
2002 |
Soukromé století (série) |
Émissions | |
---|---|
2011 |
Pološero |
2010 |
Takový byl Febiofest 2010 |
Courts métrages | |
---|---|
2008 |
Bába |
Usnula jsem (film étudiant) |
|
2006 |
Naděje zítřka |
Scénariste
Films | |
---|---|
2016 |
Rituál |
Documentaires | |
---|---|
2015 |
Jednou nohou v absolutnu (série) |
Stroje vidí (E02) |
|
2011 |
Mrtvá trať |
Réalisateur
Documentaires | |
---|---|
2015 |
Jednou nohou v absolutnu (série) |
Stroje vidí (E02) |
|
2011 |
Mrtvá trať |
Acteur
Films | |
---|---|
2010 |
Bloudím |
Documentaires | |
---|---|
2017 |
Čechoslováci v gulagu (série) - narrateur |
Boj o moc - narrateur (E03) |
|
Země zaslíbená - narrateur (E02) |
|
Represivní aparát - narrateur (E01) |