Acteurs·trices:
Sabina Laurinová, Adéla Gondíková, Marek Němec, Natálie Halouzková, Jan Nedbal, Daniela Kolářová, Saša Rašilov nejml., Jiří Štěpnička (plus)Épisodes(78)
-
Vítej na palubě (E01)
-
Výpověď (E02)
-
V tom se nepletu (E03)
-
Doktor je doktor a sestra je sestra (E04)
-
Jako lev v kleci (E05)
-
Aréna smrti (E06)
-
Škola volá (E07)
-
Setrvalý stav (E08)
-
Tajemství mokřadu (E09)
-
Danyho andílci (E10)
-
Víkendová akce (E11)
-
Syn je syn (E12)
-
Autor neznámý (E13)
-
Rande s nepřítelem (E14)
-
Záhada ztraceného doktora (E15)
-
Výbuch (E16)
-
Krajina po výbuchu (E17)
-
Věř mi! (E18)
-
Zkusit se má všechno (E19)
-
Kyklop kouli koulí (E20)
-
Srdeční záležitosti (E21)
-
Bobova speciální nabídka (E22)
-
Dvakrát poprvé (E23)
-
Jízdenka do Švédska (E24)
-
Kateřinka (E25)
-
Velká sláva (E26)
-
S tím se smiř (E27)
-
Dilema doktora Hofbauera (E28)
-
Anonym (E29)
-
Sex, násilí, drogy (E30)
Acteurs·trices
Michaela Tomešová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Terapie (2011) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Amelie Pokorná
Tchéquie
Meilleures séries :
Nevinné lži (2013) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Táta v nesnázích (2023) (série)
Gabriela Soukalová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Miroslav Šimůnek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Crossing Lines (2013) (série)
Missing (2012) (série)
Přešlapy (2009) (série)
Renata Visnerová-Prokopová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Expozitura (2009) (série)
Polda (2016) (série)
Duy Quang Nguyen
Tchéquie
Meilleures séries :
Kancelář Blaník (2014) (série)
Sever (2019) (série)
Stíny v mlze (2022) (série)
Veronika Divišová
Tchéquie
Meilleures séries :
Volha (2023) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Carmen Mayerová
Empire allemand
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Vojtěch Vovesný
Tchéquie
Meilleures séries :
Autobazar Monte Karlo (2015) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Neviditelní (2014) (série)
Patrik Paušo
Tchéquie
Meilleures séries :
Matematika zločinu (2023) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Dobré zprávy (2022) (série)
Petr Konáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Šéfka (2022) (série)
Petr Ryšavý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Všechny moje lásky (2015) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Jakub Štěpán
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jan Urban
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Josef Horák
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
První republika (2014) (série)
Vytoč mého agenta (2024) (série)
Otmar Brancuzský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Roman Skamene
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Šárka Vondrová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Totems (2022) (série)
O mě se neboj (2022) (série)
Eva Janoušková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Polda (2016) (série)
Stopy života (2013) (série)
Specialisté (2017) (série)