Réalisation:
Jaroslav HanušScénario:
Jan MíkaPhotographie:
Petr PolákMusique:
Vladimír WimmerActeurs·trices:
Veronika Žilková, Václav Vydra nejml., Marian Roden, Luba Skořepová, Jaroslava Obermaierová, Bára Munzarová, Hana Gregorová, Jana Boušková, Vlastimil Zavřel, Ivan Vyskočil (plus)Épisodes(10)
-
Pohádka začíná aneb kletba (E01)
-
Svatba (E02)
-
Rozvod (E03)
-
Růžová válka (E04)
-
Neslušný návrh (E05)
-
Ženu ani květinou neuhodíš (E06)
-
Čachtická paní (E07)
-
Karlův most (E08)
-
Bitva o kopec (E09)
-
Konec pohádky (E10)
Acteurs·trices
Václav Kotva
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Rostislav Novák st.
Tchécoslovaquie
Milan Riehs
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Petr Křiváček
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Pražský písničkář (1997) (série)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Agentura Puzzle (2004) (série)
Bohumír Starý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Až po uši (2014) (série)
Jan Vondráček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Anča a Pepík (2017) (série)
Les Ours gourmands (2020) (série)
Mária Dolanská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Oběti (1999) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Jan Sedliský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Ivo Novák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Génie (2017) (série)
Ochránce (2021) (série)
Roman Hájek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Rapl (2016) (série)
Libor Žídek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Oběti (1999) (série)
Pražský písničkář (1997) (série)
Roman Štolpa
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Kapitán Exner (2017) (série)
Věra Kubánková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Perly (1978) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Jan Hraběta
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Tři králové (1998) (série)
Libuše Havelková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Byli jednou dva písaři (1972) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Petr Jančařík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Útěk do Budína (2003) (série)
Matěj Nechvátal
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případ Roubal (2021) (série)
Pět mrtvých psů (2016) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Martin Učík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
České století (2013) (série)
Chlap (2022) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Petr Halberstadt
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Mamon (2015) (série)
Jaroslava Pokorná
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)