Réalisation:
Evžen SokolovskýPhotographie:
Milan PeloušekActeurs·trices:
Josef Karlík, Josef Štefl, Otakar Dadák, Bohumil Smutný, Rudolf Krátký, Zdeněk Kampf, Boleslav Roček, Karel Hospodský, Rudolf Jurda, Helena Kružíková, Vlasta Fialová, Arnošt Navrátil (plus)Acteurs·trices
Josef Karlík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Racek (1976) (pièce de théâtre filmée)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Josef Štefl
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Pěsti ve tmě (1986)
Šerif za mrežami (1965)
Jdi za zeleným světlem (1968) (téléfilm)
Otakar Dadák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Racek (1976) (pièce de théâtre filmée)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (téléfilm)
Bohumil Smutný
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Muž, který stoupl v ceně (1967)
Portáši (1947)
Moudrý Engelbert (1968) (téléfilm)
Rudolf Krátký
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Un marteau pour les sorcières (1969)
Četnické humoresky (2001) (série)
Šťastný Jim (1969) (téléfilm)
Zdeněk Kampf
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Et je salue les hirondelles (1972)
Šťastný Jim (1969) (téléfilm)
Posel úsvitu (1950)
Boleslav Roček
Tchécoslovaquie
Karel Hospodský
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Quand le diable s'en mêle (1959)
Závrať (1962)
Peníze nebo život (1932)
Rudolf Jurda
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Javorová fujarka (1973) (téléfilm)
Prokop Diviš (1977) (téléfilm)
Náš dědek Josef (1976)
Helena Kružíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Racek (1976) (pièce de théâtre filmée)
Škola otců (1957)
Tři přání (1958)
Vlasta Fialová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Lucerna (1967) (téléfilm)
Stromy umírají vstoje (1998) (téléfilm)
Racek (1976) (pièce de théâtre filmée)
Arnošt Navrátil
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Les Aventures fantastiques (1958)
Prokop Diviš (1977) (téléfilm)
Jdi za zeleným světlem (1968) (téléfilm)
Štěpán Zemánek
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Un marteau pour les sorcières (1969)
Vive la république ! (1965)
Stud (1967)
Miriam Hynková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případ Platfus (1985) (téléfilm)
Egyptologové (1974) (téléfilm)
Opory společnosti (1972) (téléfilm)
Jana Kalášková
Meilleurs films :
Zlé pondělí (1960)
Poslední výstřel (1950)
Jiří Papež
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
La Grand-mère (1940)
Zde jsou lvi (1958)
Rudolf Chromek
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Hry lásky šálivé (1971)
Poslední návrat (1982) (téléfilm)
Svatby pana Voka (1970)
Viola Javůrková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Strýčkův sen (1971) (téléfilm)
Stud (1967)
Jdi za zeleným světlem (1968) (téléfilm)
Milan Vágner
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Proč? (1987)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (téléfilm)
Karel Kabíček
Meilleurs films :
Prokop Diviš (1977) (téléfilm)
Okénko (1967) (téléfilm)
Perlový náhrdelník (1965)