Photographie:
Josef VanišMusique:
Karel SvobodaActeurs·trices:
Barbara Brylska, Josef Langmiler, Miroslav Zounar, Miroslav Moravec, Vladimír Ráž, Radovan Lukavský, František Němec, Svatopluk Beneš, Jiří Holý (plus)Acteurs·trices
Barbara Brylska
Pologne
Meilleurs films :
Admiral (2009) (série)
Ironija suďby, ili S ljogkim parom! (1975) (téléfilm)
La Percée (1970)
Josef Langmiler
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (téléfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Miroslav Zounar
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
V zámku a podzámčí (1981) (téléfilm)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (téléfilm)
Miroslav Moravec
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
Brakýři (1983) (téléfilm)
Pozor, vizita! (1981)
Vladimír Ráž
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Byl jednou jeden král... (1954)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Radovan Lukavský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Monsieur principe supérieur (1960)
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
František Němec
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Hamlet (1986) (pièce de théâtre filmée)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
L'Oreille (1970)
Svatopluk Beneš
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Lucerna (1967) (téléfilm)
Jiří Holý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Un marteau pour les sorcières (1969)
Lucerna (1967) (téléfilm)
Alois Švehlík
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (téléfilm)
Černí baroni (1992)
Bořivoj Navrátil
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hamlet (1986) (pièce de théâtre filmée)
L'Oreille (1970)
Muž v pozadí (1995) (série)
Jiří Štěpnička
Grande-Bretagne
Meilleurs films :
Hamlet (1986) (pièce de théâtre filmée)
Muž v pozadí (1995) (série)
Rok na vsi (1995) (pièce de théâtre filmée)
Tomáš Sedláček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Muži jdou v tmě (1975) (téléfilm)
Wilhelm Koch-Hooge
Empire allemand
Meilleurs films :
Zbabělec (1961)
Jahrgang 21 (1957)
Assassinat à Sarajevo (1975)
Viktor Maurer
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Světáci (1969)
Hana Talpová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Světáci (1969)
Alouettes, le fil à la patte (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Vladimír Ptáček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Páni kluci (1975)
Alouettes, le fil à la patte (1969)
Vilém Besser
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kukačka v temném lese (1984)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Tajemství Ocelového města (1978)
Oldřich Velen
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Chronique Morave (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Petr Skarke
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Páni kluci (1975)
Zánik samoty Berhof (1983)