Réalisation:
Tomáš MagnusekActeurs·trices:
Petra Molnárová, Tomáš Magnusek, Vladimír Čech ml., Vlasta Peterková, Mojmír Maděrič, Michaela Kudláčková, Oldřich Kaiser, David Laňka, Adriana Bajtková, Jan Kačer, Valentina Thielová (plus)Épisodes(11)
-
Dívčí sen (S01E01)
-
Ašský chlapec (S01E02)
-
Až na věky (S01E03)
-
Na plný úvazek (S01E04)
-
O život (S01E05)
-
Poslední sbormistr (S01E06)
-
Zlatá mládež (S01E07)
-
Bílý střelec (S01E08)
-
Mateřská láska (S01E09)
-
Nejhorší zánět (S01E10)
-
Duch silnic (S01E11)
Acteurs·trices
Miroslav Vladyka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
René Šnajdr
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Stopy života (2013) (série)
Bastardi (2014) (série)
Jozef Adamovič
État slovaque
Meilleures séries :
Der Ochsenkrieg (1987) (série)
Parížski mohykáni (1971) (série)
Na baňu klopajú (1981) (série)
Yvetta Blanarovičová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Sanitka (1984) (série)
Pražský písničkář (1997) (série)
Eduard Klezla
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Stopy života (2013) (série)
Pavel Trávníček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Oldřich Navrátil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Naďa Urbánková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (série)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Rapl (2016) (série)
Táňa Fischerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Konec velkých prázdnin (1996) (série)
Stopy života (2013) (série)
Radim Uzel
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série) - i.a.
Nejlepší trapasy (2013) (série)
Stopy života (2013) (série)
Alena Procházková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Arabella (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Jan Hrušínský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Škola za školou (1981) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Tři králové (1998) (série)
Karel Hlušička
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Slovácko sa nesúdí (1975) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Nina Divíšková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Dlouhá míle (1989) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Kateřina Brožová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Z hříček o královnách (1994) (série)
L'affaire Dreyfus (1994) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Ivo Gogál
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Alžbetin dvor (1986) (série)
Volha (2023) (série)
Oběti (1999) (série)
David Nushart
Meilleures séries :
Stopy života (2013) (série)
Radek Valenta
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
České století (2013) (série)
Sever (2019) (série)
První republika (2014) (série)
Karel Richter
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Na lavici obžalovaných justice (1998) (série)
Stopy života (2013) (série)
Příkopy (2007) (série)
Miriam Kantorková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Bronzová spirála (1988) (série)