Musique:
Vladimir SaykoActeurs·trices:
Oleg Shtefanko, Anna Bolshova, Aleksey Buldakov, Nina Gogaeva, Mikhail Vaskov, Aleksandr Tyutin, Vladimir Timofeev, Nikolay Smorchkov, Vadim Aleksandrov, Mikhail Solodko, Nataliya Sanko (plus)Épisodes(30)
-
Staroje ružjo (S04E01)
-
Mordoboj (S04E02)
-
Stokgolmskij sindrom (S04E03)
-
Svidětěl obviněnija (S04E04)
-
Mesť (S04E05)
-
Košmar na ulice Cvetočnaja (S04E06)
-
Mytari (S04E07)
-
Lekar (S04E08)
-
Žizň za korolja (S04E09)
-
Jantarnaja lichoradka (S04E10)
-
Šantaž (S04E11)
-
Vernaja žena (S04E12)
-
Lučšaja podruga (S04E13)
-
Rukopisi ne gorjat (S04E14)
-
Alibi (S04E15)
-
Vybory (S04E16)
-
Afganskij sled (S04E17)
-
Děd (S04E18)
-
Děrevenskij bljuz (S04E19)
-
Mstitěl (S04E20)
-
Slučajnyj vystrel (S04E21)
-
Proščaj, oružije (S04E22)
-
Geněralskaja doč (S04E23)
-
Ženskaja družba (S04E24)
-
Živoj trup (S04E25)
-
Zaščita Zubova (S04E26)
-
Lučšij drug (S04E27)
-
Korotkoje zamykanije (S04E28)
-
Braťja (S04E29)
-
Inochoděc (S04E30)
Acteurs·trices
Oleg Shtefanko
Union soviétique
Meilleures séries :
The Americans (2013) (série)
Frasier (1993) (série)
V poiskach kapitana Granta (1985) (série)
Anna Bolshova
Union soviétique
Aleksey Buldakov
Union soviétique
Meilleures séries :
Protivostojanije (1985) (série)
Nina Gogaeva
Union soviétique
Mikhail Vaskov
Union soviétique
Aleksandr Tyutin
Union soviétique
Vladimir Timofeev
Meilleures séries :
Granica. Tajožnyj roman (2001) (série)
Nikolay Smorchkov
Union soviétique
Vadim Aleksandrov
Meilleures séries :
Zolotoj těljonok (2005) (série)
Mikhail Solodko
Union soviétique
Meilleures séries :
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Metod (2015) (série)
Štrafbat (2004) (série)
Nataliya Sanko
Meilleures séries :
Interny (2010) (série)
Otěl Eleon (2016) (série)
Yanina Bugrova
Union soviétique
Юлия Куварзина
Union soviétique
Artyom Kobzev
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Aleksandr Serov-Ostankinskiy
Union soviétique
Meilleures séries :
Cholodnyje berega (2019) (série)
Anatoliy Filippov
Union soviétique
Meilleures séries :
Štrafbat (2004) (série)
Ilya Ermolov
Union soviétique
Meilleures séries :
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (série)
Yuliya Polynskaya
Union soviétique
Meilleures séries :
Metod (2015) (série)
Anna Karenina (2017) (série)
Nikolay Tokarev
Union soviétique