Interprètes:
Dalibor Gondík (modérateur), Vilma Cibulková, Marta Jandová, Aneta Krejčíková, Lukáš Pavlásek, Pavel Nový, Chantal Poullain, Betka Stanková, Anna Julie Slováčková, Matěj Ruppert (plus)Interprètes
Dalibor Gondík (modérateur)
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Noc rozhodnutí (1993) (téléfilm)
Touha (2011) (pièce de théâtre filmée)
Faust (1989) (téléfilm)
Vilma Cibulková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Picasso (2008) (pièce de théâtre filmée)
Četnické humoresky (2001) (série)
Poklad pana H. (1998) (téléfilm)
Marta Jandová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Aneta Krejčíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Zločin v Polné (2016) (téléfilm)
Volha (2023) (série)
Lukáš Pavlásek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Même les souris vont au paradis (2021)
Občanský průkaz (2010)
Korunní princ (2015) (téléfilm)
Pavel Nový
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (téléfilm)
S tebou mě baví svět (1982)
Chantal Poullain
France
Meilleurs films :
Šašek a královna (1985) (pièce de théâtre filmée)
Konec starých časů (1989)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Betka Stanková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Brouk v hlavě (2002) (téléfilm)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Rebelové (2001)
Anna Julie Slováčková
Tchéquie
Meilleurs films :
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Semafor „60“ (2020) (concert)
Matěj Ruppert
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Même les souris vont au paradis (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Josef Carda
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ochránce (2021) (série)
Jakub a jeho pán (2014) (pièce de théâtre filmée)
La Dame d'Izieu (2007) (téléfilm)
Michal Kurtiš
Meilleurs films :
Decibely lásky (2016)
Jaroslava Obermaierová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Un marteau pour les sorcières (1969)
Lucerna (1967) (téléfilm)
Daniela Písařovicová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vyšehrad: Fylm (2022)
Ztraceni v Mnichově (2015)
Pět mrtvých psů (2016) (série)
Denisa Nesvačilová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Marie-Thérèse d'Autriche (2017) (série)
Pandorum (2009)
Srdce na dlani (2022)
Marek Vašut
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mňága - Happy End (1996)
Hitler - La naissance du mal (2003) (téléfilm)
La Môme (2007)
Marek Adamczyk
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Poslední závod (2022)
Opération Lidice : L'histoire d'un massacre nazi (2011)
Filip František Červenka
Tchéquie
Meilleurs films :
Ochránce (2021) (série)
Vánoční příběh (2022)
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018)
Dana Batulková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Záhadná paní Savageová (1997) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
Trampoty pana Humbla (1997) (téléfilm)
Michaela Maurerová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
P.F. 77 (2003) (téléfilm)
Le Cri du papillon (1990)
Lakomec (2003) (téléfilm)