Russie,
2017, 60 h
(Durée : 45 min)
Photographie:
Aleksandr Goncharov, Andrey Deyneko, Богдан Осыка, Кирилл Сальников, Кирилл Герра (plus)Épisodes(80)
-
Kak děndi londonskij odět (S02E01)
-
Ikra (S02E02)
-
Zemlja (S02E03)
-
Mažory (S02E04)
-
Kilka (S02E05)
-
Eto čestno. Eto pro meňa (S02E06)
-
Futbolist (S02E07)
-
Sadistka (S02E08)
-
Mstitěl (S02E09)
-
Ťomnaja istorija (S02E10)
-
Smertělnaja otsročka (S02E11)
-
Lift na ešafot (S02E12)
-
Zolotaja rybka (S02E13)
-
Zvezdnyj čas (S02E14)
-
Elvis pokinul zdanije (S02E15)
-
Dvoježeněc (S02E16)
-
Krovavaja svaďba (S02E17)
-
Bassejn, ili koncy v vodu (S02E18)
-
Vsadnik bez golovy (S02E19)
-
Gradoobrazujuščeje predprijatije (S02E20)
-
Pansionat (S02E21)
-
Šizofrenija (S02E22)
-
Zlaja šutka (S02E23)
-
Choču k mame (S02E24)
-
Svacha (S02E25)
-
Kletka dlja Zoluški (S02E26)
-
Rodňa (S02E27)
-
Dočeňka moja (S02E28)
-
Jedinstvennyj (S02E29)
-
Volčja jagoda (S02E30)
Acteurs·trices
Grigoriy Dantsiger
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Likvidacija (2007) (série)
V ritme tango (2006) (série)
Anton Mikhaylenko
Union soviétique
Aleksandr Volkov
Union soviétique
Meilleures séries :
Jekatěrina (2014) (série)
Olesya Matakova
Union soviétique
Viktoriya Cherentsova
Union soviétique
Mariya Stepanova
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Artyom Kobzev
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Игорь Мулев
Meilleures séries :
Kuchňa (2012) (série)
Владимир Литвинов
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Tatyana Pletnyova
Union soviétique
Meilleures séries :
Interny (2010) (série)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (série)
Kuchňa (2012) (série)
Dmitriy Karpeev
Union soviétique
Meilleures séries :
Interny (2010) (série)
Vladimir Ivaniy
Union soviétique
Meilleures séries :
Interny (2010) (série)
Jekatěrina (2014) (série)
Pavel Shumskiy
Union soviétique
Aleksandr Udalov
Meilleures séries :
Ladoga (2014) (série)
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Aleksandr Prudnikov
Meilleures séries :
V ritme tango (2006) (série)
Dmitriy Arkchangelskiy
Union soviétique
Meilleures séries :
Interny (2010) (série)