Réalisation:
Jitka BártůMusique:
Robert JíšaActeurs·trices:
Lukáš Vaculík, Kristýna Badinková Nováková, Jan Teplý ml., Karel Zima, Martin Trnavský, Saša Rašilov nejml., Tereza Kostková, Jan Novotný (plus)Saisons(2) / Épisodes(26)
Acteurs·trices
Žaneta Filípková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Temný Kraj (2017) (série)
Kriminálka Anděl (2008) (série)
Cukrárna (2010) (série)
Perla Kotmelová
Meilleures séries :
Živé terče (2019) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Proč bychom se netopili (2009) (série)
Denisa Nesvačilová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Marie-Thérèse d'Autriche (2017) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Igor Bareš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rostislav Novák ml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Petr Čtvrtníček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Jiří Knot
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
Sarah Star
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Temný Kraj (2017) (série)
Inspektor Max (2018) (série)
Ivan Sochor
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Marek Dobeš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Alfred Šrámek
Tchéquie
Meilleures séries :
Temný Kraj (2017) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Ulice (2005) (série)
Radek Polák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Rapl (2016) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Karel Freund
Meilleures séries :
Až po uši (2014) (série)
První republika (2014) (série)
Pod hladinou (2023) (série)
Alena Doláková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Hana Krtičková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Temný Kraj (2017) (série)
Kriminálka Anděl (2008) (série)
Barbora Horčičková
Tchéquie
Meilleures séries :
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Pan profesor (2021) (série)
TBH (2022) (série)
Kamil Halbich
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
David Suchařípa
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Les Misérables (2000) (série)
České století (2013) (série)
Lukáš Kunz
Tchéquie
Meilleures séries :
Expozitura (2009) (série)
Temný Kraj (2017) (série)
Co by kdyby? (2018) (série)