Modrý kód - Série 4 (2019) (saison)
Réalisation:
Lukáš BucharPhotographie:
Ondřej HeroldMusique:
Dominik RenčActeurs·trices:
Josef Horák, Sabina Laurinová, Roman Zach, Jiří Štěpnička, Tomáš Měcháček, Saša Rašilov nejml., Zuzana Bydžovská, Igor Chmela, Ota Kropáček, Štepánka Fingerhutová, Dana Černá, Petr Konáš (plus)Acteurs·trices
Josef Horák
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
První republika (2014) (série)
Vytoč mého agenta (2024) (série)
Sabina Laurinová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Roman Zach
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Jiří Štěpnička
Grande-Bretagne
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Tomáš Měcháček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Saša Rašilov nejml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Labyrint (2015) (série)
Napoléon (2002) (série)
Zuzana Bydžovská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Tisícročná včela (1983) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Igor Chmela
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Face au doute (2022) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Ota Kropáček
Meilleures séries :
Génie (2017) (série)
Freud (2020) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Štepánka Fingerhutová
Tchéquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Devadesátky (2022) (série)
Chlap (2022) (série)
Dana Černá
Tchécoslovaquie
Petr Konáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Šéfka (2022) (série)
Zdena Herfortová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Mojmír Maděrič
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kosmo (2016) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Draculův švagr (1996) (série)
Ivo Novák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Génie (2017) (série)
Ochránce (2021) (série)
Ondřej Lechnýř
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (série)
Dvojka na zabití (2021) (série)
Václav Šanda
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Labyrint (2015) (série)
Jan Urban
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Renata Visnerová-Prokopová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Expozitura (2009) (série)
Polda (2016) (série)
Kateřina Holánová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)