Réalisation:
Jiří CharvátInterprètes:
Michal Novotný (modérateur), Martin Zounar (modérateur), Michal Suchánek, Richard Genzer, Bronislav Kotiš, Agáta Hanychová, Uršula Kluková (plus)Interprètes
Martina Pártlová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Gump - jsme dvojka (2024)
Veronika Arichteva
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Habermannův mlýn (2010)
Spravedlnost (2017) (série)
Vysoká hra (2020) (téléfilm)
Mahulena Bočanová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Muž v pozadí (1995) (série)
Dámský krejčí (2012) (pièce de théâtre filmée)
Žena z Korinta (1986) (téléfilm)
Lukáš Pavlásek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Même les souris vont au paradis (2021)
Občanský průkaz (2010)
Korunní princ (2015) (téléfilm)
Aleš Cibulka
Tchécoslovaquie
Pavlína Wolfová
Tchécoslovaquie
Jitka Asterová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
S tebou mě baví svět (1982)
Après l'hiver (2007)
Richard Tesařík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Terrier Intime (1999)
Musíme si pomáhat (2000)
Tajemství (2007) (pièce de théâtre filmée)
Josef Váňa
Tchécoslovaquie
Tomáš Jeřábek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dechovka (2016) (pièce de théâtre filmée)
Vosto5: Pérák (2020) (pièce de théâtre filmée)
Roman Šebrle
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Probudím se včera (2012)
Jan Žižka (2022)
Felix Slováček
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Síť na bludičku (1983) (téléfilm)
Hana Křížková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dracula (1996) (pièce de théâtre filmée)
Mňága - Happy End (1996)
Monte Cristo (2002) (pièce de théâtre filmée)
Dagmar Pecková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Bandité (1984) (téléfilm)
10 let s ČT art (2023) (concert)
Carmen Y Carmen (2020) (pièce de théâtre filmée)
Jakub Vágner
Tchécoslovaquie
Leona Machálková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dracula (1996) (pièce de théâtre filmée)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Šakalí léta (1993)
Jan Čenský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ochránce (2021) (série)
Mapa zámořských objevů (1978) (téléfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Leoš Noha
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Protektor (2009)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Nevinné lži (2013) (série)
Betka Stanková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Brouk v hlavě (2002) (téléfilm)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Rebelové (2001)