Photographie:
Martin HesInterprètes:
Ondřej Sokol (modérateur), Vladimír Polívka (modérateur), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (plus)Interprètes
Anna Julie Slováčková
Tchéquie
Meilleurs films :
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Semafor „60“ (2020) (concert)
Adéla Gondíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Klauni a vlastenci (1991) (téléfilm)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Aleš Háma
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Operace Silver A (2007) (téléfilm)
Periferie (1996) (téléfilm)
Vůně vanilky (2001) (téléfilm)
Martha Issová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dukla 61 (2018) (téléfilm)
Ochránce (2021) (série)
Même les souris vont au paradis (2021)
Milan Peroutka ml.
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Fotograf (2015)
Ro(c)k podvraťáků (2006)
Špindl 2 (2019)
Markéta Konvičková
Tchéquie
Meilleurs films :
Dukla 61 (2018) (téléfilm)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Ondřej Ruml
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (pièce de théâtre filmée)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Martin Dejdar
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (téléfilm)
45 let Ypsilonky (2011) (pièce de théâtre filmée)
Tatiana Dyková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Teremin (2010) (pièce de théâtre filmée)
Les Solitaires (2000)
Operace Silver A (2007) (téléfilm)
Leona Machálková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dracula (1996) (pièce de théâtre filmée)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Šakalí léta (1993)
Jitka Boho
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Bastardi 2 (2011)
Aneta Krejčíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Zločin v Polné (2016) (téléfilm)
Volha (2023) (série)
Dalibor Gondík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Noc rozhodnutí (1993) (téléfilm)
Touha (2011) (pièce de théâtre filmée)
Faust (1989) (téléfilm)
Berenika Kohoutová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Sur la ligne (2014)
Ma famille afghane (2021)
Jan Maxián
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Variácie slávy (1991) (téléfilm)
Le Lit (1998)
Revival (2013)
Tomáš Matonoha
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Les Abeilles sauvages (2001)
Probudím se včera (2012)
Jan Kopečný
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Karel Svoboda 80 (2018) (concert)
Nejslavnější české muzikály (2020) (concert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concert)
Michaela Badinková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Karamazovi (2008)
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Velkofilm (2007) (téléfilm)
Eva Salvatore Burešová
Tchéquie
Meilleurs films :
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Koncert pro Moravu (2021) (concert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concert)
Patrik Děrgel
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hořící keř (2013) (téléfilm)
Očitý svědek (2021)
Korunní princ (2015) (téléfilm)