Réalisation:
Zdeněk Podskalský st.Photographie:
Jiří LebedaInterprètes:
Jan Rosák, Dagmar Havlová, Pavel Bobek, Jiřina Bohdalová, Jana Boušková, Pavla Břínková, František Budín, Petra Černocká, Jožka Černý, Pavel Dobeš, Michal Dočolomanský, Peter Dvorský (plus)Interprètes
Dalibor Janda
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hity 89 (1989) (concert)
Vždycky jsem to já (1989) (concert)
F.T. na cestách (1988)
Jan Jiráň
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Praha stověžatá (2016) (pièce de théâtre filmée)
Sebevrah (1989) (pièce de théâtre filmée)
Vraždy a něžnosti (1999) (téléfilm)
Jiřina Jirásková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Světáci (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jan Kanyza
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (téléfilm)
Jana Koubková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Rytmus 1934 (1980)
Jiří Krampol
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Václav Upír Krejčí
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Chevalier (2001)
Hun shen shi dan (1998)
Josef Langmiler
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (téléfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Věra Martinová
Tchécoslovaquie
Josef Mladý
Tchécoslovaquie
Josef Alois Náhlovský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sanatorium (2009) (pièce de théâtre filmée)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Ida Rapaičová
État slovaque
Meilleurs films :
Kubo (1965) (téléfilm)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (téléfilm)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Pavel Sedláček
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
L'As de pique (1963)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Břetislav Slováček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Gazdina roba (1992) (pièce de théâtre filmée)
Luděk Sobota
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Petr Spálený
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Noc na Karlštejně (1973)
Trhák (1980)
Spálený v mé hlavě (2022) - i.a.
Martin Stropnický
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Krvavá svatba (1987) (pièce de théâtre filmée)
Mapa zámořských objevů (1978) (téléfilm)
P.F. 77 (2003) (téléfilm)
Zdeněk Srstka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jo limonade (1964)
Milan Šimáček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Copak je to za vojáka... (1987)
Co je vám, doktore? (1984)
Poločas štěstí (1984)
Miloslav Šimek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert) - modérateur
Kam doskáče ranní ptáče (1987)