Réalisation:
Tomáš TintěraScénario:
Markéta ZinnerováPhotographie:
Jan PlesníkMusique:
Zdenek MertaActeurs·trices:
Eva Horká, Gabriela Vránová, Rostislav Kuba, František Řehák, Danuše Klichová, Jan Hartl, Jan Šťastný, Nela Boudová, Regina Řandová, Michaela Doležalová, Jan Kehár, Ivan Dědeček (plus)Acteurs·trices
Eva Horká
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dívka s mušlí (1980)
Perinbaba (1985)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Gabriela Vránová
État slovaque
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Rostislav Kuba
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S Pydlou v zádech (1985) (pièce de théâtre filmée)
Všichni moji blízcí (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (téléfilm)
František Řehák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
A l'orée de la forêt (1976)
Les Aventures fantastiques (1958)
Les Fêtes des perce-neige (1983)
Danuše Klichová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Louis Pasteur (1977) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rok ďábla (2002)
Jan Hartl
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Muž v pozadí (1995) (série)
Jan Šťastný
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Muž v pozadí (1995) (série)
Brouk v hlavě (2020) (pièce de théâtre filmée)
Le Piège (Il faut tuer Sekal) (1998)
Nela Boudová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kolya (1996)
Muž v pozadí (1995) (série)
Regina Řandová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Bota jménem Melichar (1983)
Michaela Doležalová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (pièce de théâtre filmée)
Lhář (2005) (pièce de théâtre filmée)
Faidra (2008) (pièce de théâtre filmée)
Jan Kehár
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Tři veteráni (1983)
Krakonoš a lyžníci (1980)
Ivan Dědeček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Únosy bez výkupného (1983) (téléfilm)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (téléfilm)
Principálka (1986) (téléfilm)
Jana Postlerová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Stíny horkého léta (1977)
Kamenný řád (1975) (série)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Drahomír Ožana
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Arrowsmith (1997) (série)
Malé zlaté slnko (1981) (téléfilm)
Mimořádný případ (1989) (téléfilm)
Jana Lukešová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (téléfilm)
Tvář za oknem (1985) (téléfilm)
Píšťaličko, otloukej se (1988) (téléfilm)
Magda Šputová
Meilleurs films :
Za svědka půjde počítač (1987) (téléfilm)
Píšťaličko, otloukej se (1988) (téléfilm)
Už se nebojím (1984)
Pavel Handl
Meilleurs films :
Kamenný řád (1975) (série)
La Nuit de la nonne (1967)
Bumerang (1996)
Naděžda Letenská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Únosy bez výkupného (1983) (téléfilm)
Věčný tulák (1990) (téléfilm)
Arrowsmith (1997) (série)
Miroslav Kudela
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
České století (2013) (série)
Věčný tulák (1990) (téléfilm)
Věra Janků
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Udělení milosti se zamítá (2002) (téléfilm)
Vincenz Priessnitz (1999)