Réalisation:
František MudraScénario:
Květa ŠkutchanováPhotographie:
Jaromír ZaoralMusique:
Vadim PetrovActeurs·trices:
Ivan Palúch, Ľubo Roman, Adolf Kohuth, Přemysl Matoušek, Karel Vochoč, Milan Šulc, Alexandra Gasnárková, Miroslav Horák, Ivan Dědeček, Zuzana Fišárková, Miloš Pavlín, Nataša Baženová (plus)Acteurs·trices
Ivan Palúch
État slovaque
Meilleurs films :
Sváko Ragan (1976) (téléfilm)
L'Oreille (1970)
Signum laudis (1980)
Ľubo Roman
État slovaque
Meilleurs films :
Raz, dva, tri (1985) (téléfilm)
Le Soleil dans le filet (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Adolf Kohuth
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Duhová kulička (1985) (téléfilm)
Zlá krev (1986) (série)
Krajina s nábytkem (1986)
Přemysl Matoušek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (téléfilm)
Kamenný řád (1975) (série)
Karel Vochoč
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Kamenný řád (1975) (série)
Milan Šulc
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (série)
Věčný tulák (1990) (téléfilm)
Alexandra Gasnárková
Meilleurs films :
Její pastorkyně (2012) (pièce de théâtre filmée)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jankove hračky (1984) (téléfilm)
Miroslav Horák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (téléfilm)
Kamenný řád (1975) (série)
Věčný tulák (1990) (téléfilm)
Ivan Dědeček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Únosy bez výkupného (1983) (téléfilm)
Záviš a Kunhuta (1985) (téléfilm)
Principálka (1986) (téléfilm)
Zuzana Fišárková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Roméo, Juliette et les ténèbres (1959)
Četnické humoresky (2001) (série)
Morgiana (1972)
Miloš Pavlín
Meilleurs films :
Principálka (1986) (téléfilm)
Nataša Baženová
Meilleurs films :
Kamenný řád (1975) (série)
Haldy (1973) (série)
Skús ma objať (1991) (téléfilm)
Jana Vaňková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
Po stopách krve (1969)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Dagmar Veselá
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Les Oisons (1979)
Až se vrátíš... (1947)
Večer s Oskarem Nedbalem (1974) (téléfilm)
Osvald Albín
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Kamenný řád (1975) (série)
Pláňata (1975) (téléfilm)
Tanková brigáda (1955)
Václav Antoš
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Marketa Lazarova (1967)
Kamenný řád (1975) (série)
Únosy bez výkupného (1983) (téléfilm)
Vladimír Švabík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Un marteau pour les sorcières (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Ondřej Malý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Devadesátky (2022) (série)
Hořící keř (2013) (téléfilm)
Stanislav Malý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Udělení milosti se zamítá (2002) (téléfilm)
Únosy bez výkupného (1983) (téléfilm)
Arrowsmith (1997) (série)
Miloslav Holub
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Les Aventures fantastiques (1958)
L'Oreille (1970)
Le Baron de Crac (1961)