Interprètes
Helena Růžičková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Revizor (1971) (pièce de théâtre filmée)
Světáci (1969)
Trois noisettes pour Cendrillon (1973)
Josef Karlík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Racek (1976) (pièce de théâtre filmée)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Eva Hradilová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Strýčkův sen (1971) (téléfilm)
Šťastný Jim (1969) (téléfilm)
Vladimír Dvořák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Un jour un chat (1963)
Malí medvědáři (1957)
Zaostřit, prosím! (1956)
Jiřina Bohdalová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Těžká Barbora (1960) (pièce de théâtre filmée)
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Pohádky pod sněhem (1985)
Jiří Růžička ml.
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Trois noisettes pour Cendrillon (1973)
La Fin du bedeau (1968)
Vítězslav Jandák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Trois noisettes pour Cendrillon (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Jana Fořtová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
J'ai tué Einstein, messieurs (1969)
„Rakev ve snu viděti...“ (1968)
Jen ho nechte, ať se bojí (1977)
Eva Pilarová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Ilja Prachař
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Stanislav Zindulka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (téléfilm)
Miloš Kopecký
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Byl jednou jeden král... (1954)
Zdena Herfortová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Brouk v hlavě (1998) (pièce de théâtre filmée)
La Môme (2007)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ladislav Lakomý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Stromy umírají vstoje (1998) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
Člověk proti zkáze (1989)
Luděk Nekuda
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Bylo čtvrt a bude půl (1968)
Jitka Smutná
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Rok na vsi (1995) (pièce de théâtre filmée)
Četnické humoresky (2001) (série)
Pavlína Filipovská
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (pièce de théâtre filmée)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Karel Štědrý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Zuzana je zase sama doma (1961) (téléfilm)
Noc na Karlštejně (1973)
Josef Kobr
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (téléfilm)
Tři přání (1958)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Petr Kment
Meilleurs films :
Zbraně pro Prahu (1974)
Třicet případů majora Zemana (1974) (série)
Spirála nenávisti (1999) (téléfilm)