Réalisation:
Karel PokornýPhotographie:
Eduard LandischMusique:
Petr MandelActeurs·trices:
Věra Bublíková, Karel Urbánek, Kateřina Macháčková, Jan Teplý st., Miloš Willig, Věra Koktová, Karel Hlušička, Věra Galatíková, Zdeněk Kutil, Miroslav Nohýnek, Jana Vychodilová (plus)Acteurs·trices
Věra Bublíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (téléfilm)
Karel Urbánek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Věc Makropulos (1970) (pièce de théâtre filmée)
Egyptologové (1974) (téléfilm)
Muži jdou ve tmě (1975) (téléfilm)
Kateřina Macháčková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Scapinova šibalství (1980) (téléfilm)
Rusalka (1975) (téléfilm)
Netopýr (1981) (téléfilm)
Jan Teplý st.
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
L'Oreille (1970)
Muž v pozadí (1995) (série)
Miloš Willig
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Un marteau pour les sorcières (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
La Vallée des abeilles (1967)
Věra Koktová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (téléfilm)
La Longue Route (1948)
Karel Hlušička
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (téléfilm)
Věra Galatíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Revizor (1971) (pièce de théâtre filmée)
Chronique Morave (1968)
Zdeněk Kutil
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Chronique Morave (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Miroslav Nohýnek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Poslední dopis (1973) (téléfilm)
Muž v pozadí (1995) (série)
Signum laudis (1980)
Jana Vychodilová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Smuteční slavnost (1969)
Věc Makropulos (1970) (pièce de théâtre filmée)
Antonín Molčík
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Smrt si říká Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (téléfilm)
La Vache (1993)
Adolf Filip
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Rozčarovaní (1982) (téléfilm)
Comment noyer le Docteur Mracek ou la fin des ondins en Bohême (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Věra Tichánková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Monsieur principe supérieur (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Smrt si říká Engelchen (1963)
Ladislav Šimek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Poslední dopis (1973) (téléfilm)
Alouettes, le fil à la patte (1969)
Ladislav Navrátil
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Le Dirigeable volé (1966)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Eliška Velímská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Radostný život posmrtný (1990) (téléfilm)
Čekání na déšť (1978)
Maryša (1971) (téléfilm)