Réalisation:
František FilipPhotographie:
Jiří MacháněMusique:
Jiří SvobodaActeurs·trices:
Libuše Šafránková, Josef Abrhám, Viktor Preiss, Jana Preissová, Friedrich von Thun, Janette Rauch, Gedeon Burkhard, Oldřich Vízner, Květa Fialová (plus)Épisodes(12)
-
Dobyvatel (E01)
-
Duplikát (E02)
-
Intrika (E03)
-
Svatba (E04)
-
Výměna (E05)
-
Talisman (E06)
-
Nový začátek (E07)
-
Rozhodnutí (E08)
-
Hurá, žijeme (E09)
-
Úpadek (E10)
-
Dopis (E11)
-
Návrat (E12)
Acteurs·trices
Libuše Šafránková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Zlá krev (1986) (série)
Cirkus Humberto (1988) (série)
Josef Abrhám
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
O zvířátkách pana Krbce (1977) (série)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (série)
Viktor Preiss
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jana Preissová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Friedrich von Thun
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Le Temps des as (1978) (série)
La Marche de Radetzky (1995) (série)
Der Palast (2021) (série)
Janette Rauch
Suisse
Meilleures séries :
Náhrdelník (1992) (série)
Ein starkes Team (1994) (série)
Alerte Cobra (1996) (série)
Gedeon Burkhard
Allemagne de l'Ouest
Meilleures séries :
La Mafia (1984) (série)
Polizeiruf 110 (1971) (série)
Náhrdelník (1992) (série)
Oldřich Vízner
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Saturnin (1994) (série)
Květa Fialová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Jiří Bartoška
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Dalimil Klapka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Saturnin (1994) (série)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Jana Šulcová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Václav Knop
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Alena Vránová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Chalupáři (1975) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Radovan Lukavský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Radoslav Brzobohatý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Záhada hlavolamu (1969) (série) - narrateur
Jiří Kodet
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Ondřej Vetchý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ivana Andrlová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Létající Čestmír (1983) (série)
Hannes Jaenicke
Allemagne de l'Ouest
Meilleures séries :
Direction : Sud (1994) (série)
Speer und er (2005) (série)
Les Piliers de la Terre : Un monde sans fin (2012) (série)