Réalisation:
Jaroslav DudekScénario:
Jaroslav DudekPhotographie:
Adolf NavaraMusique:
Ivan ŘezáčActeurs·trices:
Jiří Němeček, Jana Štěpánková, Rudolf Deyl ml., Václav Lohniský, Miloš Willig, Jan Skopeček, Zdeněk Martínek, Věra Tichánková, Hana Davidová, Pavla Maršálková, Emil Rohan, Karel Urbánek (plus)Acteurs·trices
Jiří Němeček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Rozčarovaní (1982) (téléfilm)
Lokis (1986) (téléfilm)
Waterloo (1967) (téléfilm)
Jana Štěpánková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Přišel na večeři (1981) (pièce de théâtre filmée)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Věc Makropulos (1970) (pièce de théâtre filmée)
Rudolf Deyl ml.
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Jo limonade (1964)
Lucerna (1967) (téléfilm)
Václav Lohniský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Monsieur principe supérieur (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Un marteau pour les sorcières (1969)
Miloš Willig
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Un marteau pour les sorcières (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
La Vallée des abeilles (1967)
Jan Skopeček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Monsieur principe supérieur (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Zdeněk Martínek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Zlatí úhoři (1979) (téléfilm)
Věra Tichánková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Monsieur principe supérieur (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Smrt si říká Engelchen (1963)
Hana Davidová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Díky za každé nové ráno (1994)
Slečna Rajka (1978) (téléfilm)
Pavla Maršálková
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Svatební cesta do Jiljí (1983) (téléfilm)
Trains étroitement surveillés (1966)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Emil Rohan
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Smrt si říká Engelchen (1963)
Věc Makropulos (1970) (pièce de théâtre filmée)
Honneur et gloire (1968)
Karel Urbánek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Věc Makropulos (1970) (pièce de théâtre filmée)
Egyptologové (1974) (téléfilm)
Muži jdou ve tmě (1975) (téléfilm)
Zdeněk Kutil
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Chronique Morave (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Karel Hlušička
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (téléfilm)
Jan Faltýnek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
S tebou mě baví svět (1982)
Naděje (1963)
Arnošt Faltýnek
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Commando à Prague (1964)
Věc Makropulos (1970) (pièce de théâtre filmée)
Miloš Rozhoň
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Adèle n'a pas encore dîné (1978)
Popel a hvězdy (1990) (téléfilm)
Věra Koktová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (téléfilm)
La Longue Route (1948)
Světla Amortová
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
O věcech nadpřirozených (1958)
Morálka paní Dulské (1958)
Ošklivá slečna (1959)
Ladislav Šimek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Poslední dopis (1973) (téléfilm)
Alouettes, le fil à la patte (1969)