Réalisation:
Zdenek SirovýScénario:
Jiří KřižanPhotographie:
Jiří MacákMusique:
Luboš FišerActeurs·trices:
Vladimír Menšík, Ladislav Frej st., Vladimír Durdík ml., Jaroslav Rozsíval, Jiří Wohanka, Milena Dvorská, Eliška Sirová, Pavel Zedníček (plus)Acteurs·trices
Vladimír Menšík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Ladislav Frej st.
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (série)
Signum laudis (1980)
Vladimír Durdík ml.
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Na skle maľované (1980) (téléfilm)
Červené víno (1976) (téléfilm)
Mesiac na dedine (1981) (pièce de théâtre filmée)
Jaroslav Rozsíval
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Nebeští jezdci (1968)
Červené víno (1976) (téléfilm)
Jánošík I., II. (1963)
Jiří Wohanka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Soudné sestry (2007) (pièce de théâtre filmée)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Páni kluci (1975)
Milena Dvorská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Mon cher petit Village (1985)
Byl jednou jeden král... (1954)
Eliška Sirová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Veronika (1985)
Tajemství Ďáblovy kapsy (1980) (téléfilm)
Pavel Zedníček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (pièce de théâtre filmée)
Tichá bolest (1990)
Dušan Blaškovič
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sváko Ragan (1976) (téléfilm)
Červené víno (1976) (téléfilm)
Henrich IV. (1987) (pièce de théâtre filmée)
Stanislav Remunda
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Les Lampes à pétroles (1971)
Čapkovy povídky (1947)
Zdeněk Ornest
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Věc Makropulos (1970) (pièce de théâtre filmée)
Pozor, vizita! (1981)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Karel Hlušička
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (téléfilm)
Miroslav Zounar
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
V zámku a podzámčí (1981) (téléfilm)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (téléfilm)
Jana Šulcová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Hana Čížková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (téléfilm)
Černí baroni (1992)
Milan Sandhaus
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Černí baroni (1992)
Les Années du Christ (1967)
Rostislav Kuba
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S Pydlou v zádech (1985) (pièce de théâtre filmée)
Všichni moji blízcí (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (téléfilm)
Jana Gýrová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Alois Švehlík
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (téléfilm)
Černí baroni (1992)
Oldřich Velen
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Chronique Morave (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)