My všichni školou povinní
Réalisation:
Ludvík RážaScénario:
Markéta ZinnerováPhotographie:
Josef PávekMusique:
Petr HapkaActeurs·trices:
Miroslav Vladyka, Veronika Žilková, Jiří Bartoška, Jana Šulcová, Zbyněk Honzík, Milan Šimáček, Jaromír Hanzlík, Jana Preissová, Jana Janatová, Karel Augusta, Jaroslava Obermaierová (plus)Acteurs·trices
Daniela Kolářová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Taková normální rodinka (1971) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Zdena Hadrbolcová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Tři spory (1981) (série)
Julie Jurištová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Pan Tau (1971) (série)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (série)
Alena Karešová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série) - acteur, narrateur
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Fantom operety (1970) (série)
Josef Větrovec
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Jarmila Krulišová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tři spory (1981) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Jana Březinová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Tisícročná včela (1983) (série)
La Tante de Frankenstein (1987) (série)
Povídky malostranské (1984) (série)
Antonín Hardt
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Eva Hudečková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Ctná paní Lucie (1972) (série)
Adam a Eva (1984) (série)
Alexej Pyško
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Rapl (2016) (série)
Volha (2023) (série)
Martin Krb
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Moje srdcová sedma (1984) (série)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (série)
My všichni školou povinní (1984) (série)
Jana Drbohlavová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Arabella (1980) (série)
O vepříku a kůzleti (1970) (série)
Růžena Merunková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Třešňová babička (1977) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Viktor Preiss (narrateur)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Věra Koktová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Chalupáři (1975) (série)
Tři spory (1981) (série)
Jana Eyrová (1972) (série)
Simona Stašová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Michal Hofbauer
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Největší z Pierotů (1990) (série)
Monika Foris Kvasničková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Carnival Row (2019) (série)
Oběti (1999) (série)
Dana Vávrová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Bakaláři (1972) (série)
My všichni školou povinní (1984) (série)
Jitka Zelenohorská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Arabella (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)