Récompenses
- gagnant
- Nomination
Czech Lion Awards
-
2000 -
Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba (2000)
(Best Score)
Compositeur
Films | |
---|---|
2022 |
Dům na samotě (téléfilm) |
2015 |
Případ pro malíře (téléfilm) |
2011 |
Cizinec a krásná paní (téléfilm) |
2010 |
Bloudím |
2009 |
Rytmus v patách (téléfilm) |
2008 |
Devatenáct klavírů (téléfilm) |
2007 |
Muž a stín (téléfilm) |
Začarovaná láska (téléfilm) |
|
2006 |
Poslední kouzlo (téléfilm) |
2005 |
Vítězství (téléfilm) |
2004 |
Když chcípne pes (téléfilm) |
Smetanový svět (téléfilm) |
|
2003 |
Stará láska nerezaví (téléfilm) |
2001 |
O víle Arnoštce (téléfilm) |
Ta třetí (téléfilm) |
|
Takový slušný člověk (téléfilm) |
|
2000 |
Die Verwegene - Kämpfe um deinen Traum (téléfilm) |
Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba |
|
1999 |
Apokalypso - Bombenstimmung in Berlin (téléfilm) |
1998 |
Minulost |
1997 |
Liebe Lügen (téléfilm) |
1996 |
Kondom des Grauens |
1995 |
Má je pomsta |
1994 |
Narcisový dům (téléfilm) |
1991 |
Fascikl „S“ (téléfilm) |
1990 |
Die Wette (téléfilm) |
Milostivé léto (téléfilm) |
|
1986 |
Krajina s nábytkem |
1984 |
Slaný sníh (téléfilm) |
Séries | ||
---|---|---|
2017 |
Trapný padesátky |
|
Splněný sen (E12) |
||
Pilulky pro štěstí (E11) |
||
Nejtrapnější osmdesátka (E10) |
||
plus d'épisodes (9) | ||
2008 |
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem |
|
Kořeny (S05E12) |
||
Upratovačka (S05E11) |
||
Dvě plus jeden (S05E10) |
||
2005 |
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem |
|
Reparát (S02E06) |
||
Výlet (S02E05) |
||
Hajzlík (S02E04) |
||
2004 |
Nadměrné maličkosti |
|
Čas grundlí (S01E10) |
||
2003 |
Hurvínkův rok |
|
Vánoční dárek (E13) |
||
Sláva vítězům (E12) |
||
Hurvínkovo prasátko (E11) |
||
plus d'épisodes (10) | ||
1998 |
Na lavici obžalovaných justice |
|
Může být soudce šťastný? (E13) |
||
Sbohem, pane profesore (E12) |
||
Padni komu padni (E11) |
||
plus d'épisodes (10) | ||
Nils a divoké husy |
||
1995 |
Broučci |
|
Velká rodina (S01E12) |
||
A měli se rádi (S01E11) |
||
Broučkovy tajnosti (S01E10) |
||
plus d'épisodes (9) | ||
1989 |
Fabrik der Offiziere |
|
1987 |
Hugo z hor |
|
Návrat (E08) |
||
Škola ticha (E07) |
||
Výlet (E06) |
||
plus d'épisodes (5) | ||
Křeček v noční košili |
||
Vlaštovko, leť! (E06) |
||
Zloděj v noční košili (E05) |
||
V pasti (E04) |
||
plus d'épisodes (3) | ||
1985 |
Hroch |
|
1983 |
Zmatky kluka Zmatlíka |
Documentaires | |
---|---|
2008 |
Karel Čapek a jeho obyčejný svět (téléfilm) |
2001 |
Ocet (film étudiant) |
Pièces de théâtre filmée | |
---|---|
2021 |
Manželská historie |
2008 |
Novecento |
Courts métrages | |
---|---|
2001 |
Velký Kýchač |
1989 |
Medvěd Ferdinand ve městě |
1987 |
Bezelstné hry |
1985 |
Aprílová romance |
1984 |
Ano |
Imago |
|
O rybáři, který nikdy nic nechytil |
|
1983 |
Pusinka |
1981 |
Evoluce |
Acteur
Films | |
---|---|
2007 |
Muž a stín (téléfilm) |
1982 |
Poslední adresa neznámá (téléfilm) |
Séries | ||
---|---|---|
2017 |
Trapný padesátky |
|
Splněný sen (E12) |
||
Pilulky pro štěstí (E11) |
||
Nejtrapnější osmdesátka (E10) |
||
plus d'épisodes (9) |
Documentaires | |
---|---|
2023 |
Jiří Anderle a jeho lidská komedie (téléfilm) |
2020 |
Příběhy českého jazzu (série) |
Moravská jazzová nota (E05) |
|
Příběhy českého jazzu Live (concert) |
|
2013 |
Díky nejen za jazz, pane prezidente (concert) |
2001 |
Ocet (film étudiant) |
Příběhy slavných (série) |
|
Blues samotářky (S02E17) |
|
1998 |
Bigbít (série) |
1997 |
Hořký plamen (concert) |
1996 |
Na koštěti do nebe (téléfilm) |
1993 |
Emil Viklický a hosté v Redutě (concert) |
Pièces de théâtre filmée | |
---|---|
2008 |
Novecento |
Participant
Émissions | |
---|---|
2017 |
Trilobit 2017 |
2015 |
Slavnostní galavečer k 125. výročí založení Akademie věd |
1999 |
Banánové rybičky |
1997 |
Paskvil |
1989 |
Na vlnách Orchestru Gustava Broma |
1987 |
Defilé |
1981 |
Čierne a biele |
Fanclub
(8)- insurgentes compositeur
- Gertruda.W compositeur
- walallua compositeur
- ivazzoo compositeur
- senora compositeur
- Honkyn compositeur
- verunkakocka acteur
- Tysca compositeur