Récompenses
- gagnant
- Nomination
Ji.hlava International Documentary Film Festival
-
2022 -
Pongo Calling (2022)
(Czech Joy: Best Czech Documentary Film)
Réalisateur
Films | |
---|---|
2023 |
Múrka |
2012 |
Košnice (film étudiant) |
2007 |
Hra o bláznech a lidech (film amateur) |
Documentaires | ||
---|---|---|
2023 |
Mistři starých řemesel (série) |
|
Dřevo (E08) |
||
Ocel (E07) |
||
Zlato a stříbro (E06) |
||
plus d'épisodes (5) | ||
2022 |
Galerie Bronx (téléfilm) |
|
Pongo Calling |
||
2020 |
Nedej se: Paměť pralesa (téléfilm) |
|
2018 |
Rodina je nejvíc (série) |
|
2017 |
Český žurnál (série) |
|
Spolužáci (S05E03) |
||
2016 |
Uprchlíci (téléfilm) |
|
2015 |
Český žurnál (série) |
|
Ubytovny (S03E03) |
||
Češi proti Čechům |
||
2014 |
Český žurnál (série) |
|
Gadžo (S02E02) |
||
2012 |
Shakespeare v ghettu (téléfilm) |
Émissions | |
---|---|
1992 |
Nedej se! |
Courts métrages | |
---|---|
2011 |
Ruka (film étudiant) |
Directeur de la photographie
Documentaires | |
---|---|
2023 |
Mistři starých řemesel (série) |
Kámen (E01) |
|
2022 |
Pongo Calling |
2020 |
Nedej se: Paměť pralesa (téléfilm) |
2019 |
Kráva/Prase/Slepice (téléfilm) |
Ochranářský neklid (téléfilm) |
|
2015 |
Český žurnál (série) |
Ubytovny (S03E03) |
|
Češi proti Čechům |
|
2014 |
Český žurnál (série) |
Gadžo (S02E02) |
Acteur
Documentaires | |
---|---|
2017 |
Český žurnál (série) |
Spolužáci (S05E03) |
|
2015 |
Český žurnál (série) |
Ubytovny (S03E03) |
|
2014 |
Český žurnál (série) |
Gadžo (S02E02) |
Scénariste
Films | |
---|---|
2023 |
Múrka |
2012 |
Košnice (film étudiant) |
Documentaires | ||
---|---|---|
2023 |
Mistři starých řemesel (série) |
|
Dřevo (E08) |
||
Ocel (E07) |
||
Zlato a stříbro (E06) |
||
plus d'épisodes (5) | ||
2022 |
Pongo Calling |
|
2020 |
Nedej se: Paměť pralesa (téléfilm) |
|
2015 |
Češi proti Čechům |
|
2014 |
Český žurnál (série) |
|
Gadžo (S02E02) |
Ingénieur du son
Documentaires | |
---|---|
2023 |
Mistři starých řemesel (série) |
Kámen (E01) |
|
2020 |
Nedej se: Paměť pralesa (téléfilm) |
2015 |
Češi proti Čechům |
Monteur
Documentaires | |
---|---|
2023 |
Mistři starých řemesel (série) |
Kámen (E01) |
|
2020 |
Nedej se: Paměť pralesa (téléfilm) |
2015 |
Češi proti Čechům |
Compositeur
Documentaires | |
---|---|
2020 |
Nedej se: Paměť pralesa (téléfilm) |